Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 Při využití Online kalkulačky až 10% sleva

 

  1. Úvod
  2. ČASTÉ OTÁZKY
  3. Certifikáty

INFRAPOWER

INSIDE INFRAPOWER

Všechny panely s tímto logem INFRAPOWER mají uvnitř vysoce efektivní topné těleso a zákazníci si mohou být jisti, že kvalita i topný výkon je vynikající. Nejvyšší kvalita infračervených panelů od INFRAPOWER!

 

Developed in AustriaDEVELOPED IN AUSTRIA

Náš nejmodernější topný element (z uhlíkového vlákna s niklu a nano stříbra a měděného vodiče) byl vyvinut rakouskými techniky a laboratořemi (ve spolupráci s japonskými a německými dodavateli). INFRAPOWER používá tento znak jako ukazatel nejnovějšího stavu vývoje. Toto logo ukazuje na konečné zákazníky, kteří důvěřují více v evropské technologie a vynikající výkon našeho topného tělesa. INFRAPOWER neustále spolupracuje s externími laboratořemi na dalším zlepšováním topného tělesa, a proto účinnost našich panelů je 100% zaručena.

 

TÜV GSTÜV GS

Všechny naše infrapanely INFRAPOWER mají celosvětově uznávanou certifikaci “Geprüfte Sicherheit"("Testováno na bezpečnost") i ochrannou známku "GS"vydanou TÜV Rheinland v Německu, z čehož vyplývá, že zařízení splňuje německé a evropské bezpečnostní požadavky. V GS zkušebně TÜV kontroluje, zda výrobek splňuje požadavky zákona na bezpečnost výrobků a dalších právních předpisů v zajištění ochrany zdraví a bezpečnosti osob. Toto zahrnuje požadavky evropských směrnic, které jsou implementovány v souladu se zákonem o bezpečnosti výrobků a jeho prováděcích předpisů (např. Směrnice o nízkém napětí a Směrnice pro strojní zařízení). GS značka znamená, že laboratoř povolena německým státem, testovala sledování výrobků při výrobním procesu.

Zjistit více...

 

CE CE

S CE INFRAPOWER prohlašuje, že tyto produkty splňují požadavky příslušných směrnic EU. Všechny naše infračervené panely jsou v souladu se směrnicemi o nízkém napětí.

Zjistit více…

 

CTUVUS CTUVUS

Tato certifikace ukazuje, že INFRAPOWER infračervené panely splňují dle amerických a kanadských vlád jasně definovaná pravidla, které produkty, zejména elektronické zařízení, musí splňovat, aby mohly být schváleny pro prodej.

Zjistit více…

 

 

BS

BS

Tato certifikace vydaná TÜV ukazuje, že INFRAPOWER je schopen produkovat infračervené panely pro různé požadavky (např. panely pro jmenovité napětí 240V podle britské normy).

  Zjistit více… 

 

 

Seibersdorf LaboratoriesSeibersdorf Laboratories

Toto technologické centrum se nachází v Rakousku. Zde INFRAPOWER pravidelně testuje své topné těleso a spolupracuje na neustálém vývoji pro zlepšení jeho efektivity. Spolu s techniky ze Seibersdorf laboratories se INFRAPOWER neustále snaží najít nové cesty a řešení, jak zvýšit infračervený výstup z panelů s cílem splnit vysoká očekávání zákazníků.

Zjistit více…