Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 Při využití Online kalkulačky až 10% sleva

 

  1. Úvod
  2. ČASTÉ OTÁZKY
  3. Provozní náklady

Provozní náklady infratopení jako jedny z nejnižších

 

Díky infrapanelům můžete ušetřit až 40% energie. Bezkonkurenčně jsou topné panely na prvním místě v kategorii elektrických topných systémů. Při správném použití konkurují dokonce i topení na pevná paliva. Infra panely mají nejen nízké provozní náklady a jsou také bezúdržbové, což se o palivovém způsobu topení říci nedá.
Můžeme tedy říci, že infra panely jsou stylové, elegantní a hlavně také levné řešení pro vytopení Vašeho domu či bytu.

 

 

Pořízení nového topení nejvýhodněji


Velice důležitým faktorem jsou také samotné pořizovací náklady. V našem internetovém obchodě naleznete nejnovější, třetí generaci topných panelů za bezkonkurenční ceny, a tak se pořízení našeho topného systému může vrátit za 3-5 let od pořízení. Díky online kalkulačce, která rychle vypočítá pořizovací cenu panelů do Vašich prostorů a také provozní náklady na vytápění, si můžete jednoduše ověřit, zda-li je infra topení výhodnější, nežli stávající topný systém.
Žádný jiný systém vytápění nenabízí tak extrémně rychlé navrácení investice s prakticky nulovými náklady na jeho instalaci. Nemusíte čekat několik týdnů na objednané zboží. Díky naší rychlé spolupráci s dodavateli, můžete mít Vaše topné panely do 3-5ti dnů doma!